Menu

Nasze menu to przede wszystkim smaczne i różnorodne potrawy. Oferujemy pyszne pizze i kebaby, pożywne dania z pieca oraz lekkie i zdrowe sałatki. Zapewniamy zarówno dania z mięsem, jak i potrawy wegetariańskie. Każda pozycja z naszego menu jest przygotowywana przez doświadczonych kucharzy, którzy stawiają na świeże produkty najwyższej jakości. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz coś dla siebie!

 

menu1-1
menu1-2
menu1-3
menu1-4
menu1-5
menu1-6
menu1-7
menu1-8
menu1-9
menu1-10
menu1-12
menu1-11
menu1-13

Pizza

Pizza

Chcesz zjeść pyszną pizzę na cienkim i chrupiącym cieście? Może szukasz opcji wegetariańskiej z wieloma warzywami? W naszym menu na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zapewniamy szeroki wybór pysznych pizz ze świeżymi składnikami i autorskimi sosami.

Gnocchi

Dania z pieca

Nasza restauracja oferuje pożywne dania z pieca. Proponujemy m.in. zapiekane gnocchi, pierożki czy makarony oraz zapiekanki ziemniaczane. Wszystkie potrawy przygotowujemy w oparciu o sprawdzone przepisy i świeże składniki.

Kebab z frytkami na talerzu

Kebab

W naszym menu znajdziesz kebab z kurczaka. Proponujemy wersję na talerzu, do której dodajemy zawsze świeżą i smaczną sałatkę oraz chrupiące frytki.

Sałatka na talerzu

Sałatki

Szukasz lekkiej i zdrowej przekąski w formie sałatki? Świetnie trafiłeś! Oferujemy różnorodne sałatki. Każda z naszych sałatek powstaje z wyselekcjonowanych warzyw i składników od sprawdzonych dostawców.